There’s a few ways to enjoy our beautiful produce:
1. Build your own box
Picky? Choose exactly what produce you’d like on a week-by-week basis and we’ll harvest it fresh for you!
2. Become a veggie box subscriber and recieve a share of the harvest weekly 🌱
Read more about it here.
3. Pop by Largs PS in the order pickup window and select from any extra veg I have for sale at the stall.
Online store open 3pm Monday - 7am Wednesday If there are no items displayed below it means we are outside of those hours and the store is 'closed'.
Pick up from Largs Public School on Thursdays between 3pm-6pm. There will be bountiful excess produce for sale at our little pickup stall too, incase you forget to order that week or would like to grab any extra bits.
Delivery to the Newcastle area on Thursday evening. At this stage we can only deliver within select postcodes.
We also help you access local, pastured eggs from Pan's Forest.
Shop All 17 products
-
Salad Leaf Mix
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cucumber
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Zucchini
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Cherry Tomatoes
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Green Beans
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Rainbow Chard
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beetroot
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Spring Onions
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Kale
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Bok Choy
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Garlic
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Basil
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 12 of 17 products on Shop All collection
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.









